Hansa – Tex Sp. z o.o.

Firma HANSA – TEX Sp. z o.o. została założona w 2000 roku w Częstochowie. Należymy  do grupy Oellerking STW z siedzibą w Schleswigu w północnych Niemczech, której tradycje i doświadczenie  sięgają 1905 roku.

Jesteśmy jednym z wiodących europejskich producentów plandek oraz rozwiązań systemowych dla wyrobów z tekstyliów. Zajmujemy się seryjną produkcją plandek samochodowych, kolejowych, jak również realizujemy zamówienia na plandeki na maszyny rolnicze. Używane przez nas materiały cechują się wysoką odpornością zarówno na zewnętrzne warunki atmosferyczne jak i na uszkodzenia mechaniczne.

Od prawie 20 lat  ciągle się rozwijamy, podejmujemy nowe wyzwania poszerzając gamę naszych produktów.  Posiadamy dobrze wyposażone i przygotowane linie produkcyjne, własną szwalnie oraz malarnię. Produkty Hansa – Tex spełniają wszystkie aktualne wymagania transportu drogowego. Oferujemy plandeki dla niemal wszystkich typów pojazdów, dokładnie według potrzeb użytkownika.

Jakość plandek Hansa-Tex sprawdziła się przez wiele lat w najtrudniejszych warunkach.  Dzięki wysokiej jakości używanych materiałów i wykonania naszych produktów, dobrze znane firmy transportowe i logistyczne darzą nas dużym zaufaniem.

Specjalizujemy się w konfekcji nietypowych produktów z zakresu zgrzewania, szycia lekkich i ciężkich tkanin technicznych, wykonania grafik na tkaninach technicznych oraz na foliach.

Zgromadzone doświadczenie,  osiągnięta  pozycja  rynkowa  i  potencjał  pozwalają  firmie odważnie planować dalszy rozwój. Należy podkreślić, że działalność firmy Hansa – Tex charakteryzuje się dużą elastycznością, co pozwala reagować na bieżące trendy branży technicznej i dopasowywanie asortymentu produkcji do potrzeb rynku.

  • Hansa-Tex Sp. z o. o.
  • Dane teleadresowe:
  • Wały Dwernickiego 121
    PL 42-200 Częstochowa
  • NIP: PL9491677371
  • REGON: 151521986